Молодіжний форум до відзначення 26-ї річниці незалежності України "Молодь Кіровоградщини: здобутки, проблеми, перспективи".

Інформуємо, що 15 серпня 2017 року в м. Кропивницькому управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації планує проведення молодіжного форуму до відзначення 26-ї річниці незалежності України "Молодь Кіровоградщини: здобутки, проблеми, перспективи".

Тематика заходу:

1. Внесок молодих громадян у становлення української державності (1917-2017рр.).

2. Новітні тенденції у сфері молодіжної політики в Україні на шляху до євроінтеграції.

3. Ефективні форми реалізації державної молодіжної політики в умовах децентралізації (на прикладі Новоукраїнської ОТГ).

4. Здобутки та проблеми молоді Кіровоградщини у сферах: політика, освіта, наука, культура, спорт, військова галузь, поліція, журналістика, молодіжні громадські організації та ін.

 Запрошуємо представників молодіжного суспільства Вашої області різних сфер діяльності та всіх бажаючих взяти участь у форумі.

Інформацію щодо персональної участі у заході, а також тему виступу з питань форуму необхідно подати до 04 серпня 2017 року у запропонованій формі (додається) на електронну адресу відділу молодіжної політики управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Орієнтовна програма форуму та остаточна дата його проведення буде повідомлена учасникам додатково.

Координатор форуму - Літвінов Олексій Володимирович, головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління. Тел. +38066 278 50 85.