Жмеринський міський конкурс "Молода людина року".

6 липня у Жмеренці відбулося нагородження переможців та учасників жмеринського міського конкурсу "Молода людина року". Нагоду вручити відзнаку в номінації "Кращий молодіжний лідер року" мав за честь заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення Департаменту - Масксим Студілко.

"Бути лідером громадської організації це велика відповідальність. Не маючи фінансових важелів, необхідно своїм прикладом, харизмою, та самовіддачею мотивувати молодь іти за тобою та робити своє місто, та регіон краще. Це потужна самовіддана праця." - зазначив Максим Студілко.

"Молодь - це не колись. Молодь - це вже сьогодні! Працюйте, розвивайте своє місто та досягайте вершин." Саме такими словами привітала Наталья Заболотная у своєму відеозверненні переможців та учасників жмеринського міського конкурсу "Молода людина року".

Три десятки достойних та найкращих молодих Жмеринчан отримали відзнаки переможця та лауреата у 10-ти номінаціях.

Окремо приємно було відзначити волонтерку Peace Corps Ukraine Кет Янґ. 
"Волонтери Корпусу Миру щодня працюють над покращенням своїх громад. Віддано та ідейно. За що велика подяка їм, та в їхньому обличчі всьому народу Америки за системну допомогу Україні".

Захід відбувся в Концерт-Холі "Ермітаж".
Переможці були відзначені пам'ятними грамотами, подяками та пам'ятними сувенірами.