З нагоди Дня захисту дітей у Подільському зоопарку проводиться обласна акція «Подорож у дитячий світ»

Сьогодні, в Подільському зоопарку проводиться другий день обласної акції «Подорож у дитячий світ» з нагоди Дня захисту дітей та за ініціативи голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія.

Привітала дітей зі святом директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

На обласне свято приїхали діти з Барського, Бершадського, Тульчинського, Томашпільського, Тростянецького, Теплицького, Літинського, Хмільницького, Липовецького, Козятинського районів, міста Козятин та міста Хмільника у складі 30 осіб, з числа тих, хто потребує особливої уваги та підтримки. Всього відвідало свято 360 дітей.

Організатори заходу окрім знайомства з мешканцями Подільського зоопарку підготували цікаву розважальну програму із залученням аніматорів, ляльками-велетнями та безліччю призів і подарунків.

З нагоди свята кожна дитина отримала подарунки від обласної державної адміністрації та обласної Ради. А саме цікаву пізнавальну енциклопедію з привітанням, інформаційну закладку для книги та солодкі подарунки на згадку про відвідини Подільського зоопарку.

Після завершення святкувань діти відправилися додому сповнені гарного настрою, переповнені враженнями та емоціями від свята та відвідин зоопарку.