Нещодавно відбулися зустрічі Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА зі студентськими активами навчальних закладів.

Нещодавно відбулися зустрічі Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА зі студентськими активами навчальних закладів:
8 листопада, головний спеціаліст Департаменту Микола Кобися (Mykola Kobysia) завітав до ДПТНЗ "Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище" №4 ,
11 листопада зустрівся зі Студентським самоврядуванням Вінницький технічний коледж
14 листопада поспілкувався з активними студентами КЗВО "Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж"

Під час зустрічей головний спеціаліст Департаменту розповів студентам про Студентська Рада Вінниччини-консультативно-дорадчий орган при голові обласної державної адміністрації.
Микола Кобися (Mykola Kobysia) показав здобутки, розповів про діяльність та зміни, яких варто чекати делегатам у новій каденції.
 Запитань було чимало, адже студенти зацікавлені в житті свого навчального закладу, тому зустріч пройшла з низкою обговорень.
 Наразі заплановані зустрічі зі студентськими самоврядуваннями інших навчальних закладів. Якщо у Вас виникли питання, з радістю дамо на них відповідь! Ми завжди відкриті та готові до співпраці!