Про організацію ХІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 23. 10.2019 року № 1546 «Про організацію ХІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із структурними підрозділами, що відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей на місцях, здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок  33  дітей, які  потребують першочергової підтримки держави,  із районів та міст обласного значення, а саме:з Гайсинського району – 5 дітей, Жмеринського – 2, Іллінецького – 1, Калинівського – 3, Козятинського – 5, Літинського – 3, Немирівського – 4, Погребищенського – 2,Тульчинського – 2, Чечельницького – 1, Шаргородського - 5 дітей.

Головне  завданням  зміни «Ми-європейці» (12 листопада  - 2 грудня 2019 року) - ознайомлення дітей з європейською культурою: віхами становлення європейської спільноти, традиціями та цінностями європейських країн: історичними, культурними, спортивними, науковими, знаходячи спільні ознаки з українськими. Зміна пройде у вигляді днів Європи в Україні.

Підсумком зміни стане презентація «Довідника європейця», створеного за матеріалами, зібраними дітьми протягом зміни  та творча зустріч «Єврохвиля 2019».

Особлива увага буде приділена відзначенню: Міжнародного дня толерантності, Всесвітнього дня дитини, Дня Гідності та Свободи та дня пам’яті жертв голодомору

В закладі організовано навчання  у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яка працює за триместровою системою, за п’ятиденним робочим тижнем, в одну зміну: з 9.30 год. до 13.50 год. Тривалість уроків в 1-11-х класах – 35 хвилин, тривалість перерв: 10 хвилин.

 

Більше інформації на сайті закладу:

http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/gol-verh