У Вінницькій області проведено навчання щодо впровадження заключних рекомендацій CEDAW та виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека.»

За ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з метою підвищення кваліфікації членів обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми 6 - 7 листопада 2019 року відбувся тренінг «Впровадження заключних рекомендацій CEDAW та виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека.» на регіональному рівні».

Захід відбувся за участі громадських організацій «ВІСЬ» та «Інститут Місцевої Демократії «Відкрите суспільство».

На тренінгу розглянули міжнародне законодавство з питань захисту прав жінок, зокрема основні положення Конвенції Організації Об’єднаних Націй про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та Факультативний протокол до неї, CEDAW та Цілі Сталого Розвитку, Пекінську декларацію і Платформу дій, Резолюцію Ради Безпеки ООН № 1325 «Жінки. Мир. Безпека.».

Підсумовуючи, учасники/учасниці навчального тренінгу визначили першочергові завдання з виконання національних планів дій в області та напрацювали конкретні міжгалузеві заходи на 2020 рік з виконання міжнародних зобов’язань України у сфері захисту прав жінок на місцевому рівні.

 

Звертаємо увагу!

Якщо Ви зазнали дискримінації за ознакою статі, звертайтеся на «Лінію довіри» 0 800 75 04 75.