Відбулася координаційна зустріч, на якій обговорили можливості співпраці у вирішенні проблем соціального захисту постраждалого від конфлікту населення в об’єднаних територіальних громадах регіону.

Сьогодні відбулася координаційна зустріч, на якій обговорили можливості співпраці у вирішенні проблем соціального захисту постраждалого від конфлікту населення в об’єднаних територіальних громадах регіону.
Захід відбувся за ініціативи Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА у співпраці з Радницею з питань ВПО у Вінницькій області Liudmyla Neverytska.

Зокрема, спеціалісти різних напрямів обговорили можливості узгоджених дій в рамках загальнонаціонального проекту для об’єднаних територіальних громад «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту» (проект реалізується неурядовою організацією «Stabilization Support Services» за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні).