В рамках реалізації проекту "Кримськотатарські активісти - українській молоді".

В рамках реалізації проекту "Кримськотатарські активісти - українській молоді", присвяченому 5-ій річниці окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь з боку Російської Федерації та 75-ї річниці Депортації та геноциду кримськотатарського народу з Криму до середньої Азії, сьогодні до Вінниці завітали представники Меджлісу кримськотатарського народу: Гаяна Юксель, радник Міністра молоді та спорту з питань Криму, член Меджлісу кримськотатарського народу, Ільмі Умеров, заступник Голови Меджлісу та Гульнара Бекірова, історик, кандидат політичних наук, ведуча телеканалу АТР.

Основною метою візиту стало донесення об'єктивної інформації про сучасний Крим, протидії російській пропаганді, спрямованій на створення образу Криму як суто проросійського регіону та нібито відсутності на півострові спротиву, а також ролі та важливості кримського питання в українському та міжнародному політичному дискусі.
Під час заходу всі присутні могли переглянути фільм телеканалу АТР про окупацію Криму, а також тематичну літературу "Кримський півострів: історія і сучасність".