Зустріч з керівниками євроклубів м. Вінниця та Вінницької області.

Сьогодні у Обласному молодіжном центрі "Квадрат" відбулась зустріч з керівниками євроклубів м. Вінниця та Вінницької області, організована громадською спілкою Ukrainian association of cultural entrepreneurship Pik - Art за підтримки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.

Назахід завітала начальниця відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Анастасія Гайдей: "Рада вітати вас у цій залі від імені директорки нашого Департаменту Natalia Zabolotna. Як Департамент соціальної та молодіжної політики, ми чекаємо від молоді області не лише отримання гідних знань під час навчання, а й активізацію учнів та студентів у їх прагненні всебічно розвиватись. Цей захід є надзвичайно важливим, адже ми живемо в час активної інтеграції в європейську спільноту. Хочеться вірити, що після цієї зустрічі ви будете активно співпрацювати один з одним, смтворювати та реалізовувати спільні проекти не лише спільно з іншими євроклубами, а й виходити на якісно новий рівень. Наш Департамент завжди відкритий для нових ідей та молодих лідерів. Тому приходьте та долучайтесь до реалізації молодіжної політики не лише на обласному, а й всеукраїнському рівні"
Під час зустрічі присутні дізнались про умови конкурсу проектів серед євроклубів України на тему "Як рух України до ЄС змінює нашу країну?", про платформу співпраці для євроклубів, методи та можливості розповсюдження інформації про свою діяльність, а також можливості співпраці з іншими євроклубами та Мережами ЄС України.