Загальні збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Сьогодні директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Natalia Zabolotna взяла участь у Загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Користуючись нагодою, вона поінформувала про постанову КМУ №189 від 14 березня 2018 року «Деякі питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Зокрема звернула увагу що міські ради (крім міст обласного значення), сільські, селищні ради об’єднаних територіальних громад мають можливість за рахунок бюджетних коштів отримати спеціально обладнаний автомобіль для забезпечення перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Також Natalia Zabolotna розповіла про умови отримання та запевнила присутніх про готовність допомогти у підготовці документів аби Вінницька область скористалась нагодою та отримала для своїх громад такі важливі автомобілі.