Круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Вінницькому районі.

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Прогресивні жінки» 29 січня 2019 року провів круглий стіл з питань протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Вінницькому районі. Захід відбувся в рамках розширеного засідання Вінницької районної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. 

З оглядом ситуації щодо попередження та протидії торгівлі людьми у Вінницькій області виступила Любов Никодим, головний спеціаліст відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації, відповідальна особа у Вінницькій області за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. Вона звернула увагу на необхідність скоординованих дій щодо ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми.
До уваги!
За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації функціонує «Лінія довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.
Якщо Ви чи Ваші рідні страждають від домашнього насильства, потрапили у ситуацію торгівлі людьми або зазнали дискримінації за ознакою статі, телефонуйте: 0 800 75 04 75 (Дзвінки безкоштовні).
За цим номером можна отримати консультацію фахівця з питань запобігання насильства в сім'ї, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.