Організовано та проведено низку тренінгових навчань на тему: "Розвиток професійних та особистісних компетентностей працівників соціальної сфери".

За ініціативи директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) спільно з громадською організацією Центр Поділля-Соціум організовано та проведено низку тренінгових навчань на тему: "Розвиток професійних та особистісних компетентностей працівників соціальної сфери" у Територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайсинського, Калинівського, Ямпільського районів та у Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю.

Особливу увагу сертифікована тренерка Фундації Національного розвитку та інновацій, голова Вінницької громадської організації «Інформаційно – просвітницький центр «ВІСЬ» Світлана Дубина приділила Формуванню ціннісних орієнтацій у соціальній роботі. Департаментом спільно з громадською організацєю розроблено методичний посібник "Активне довголіття як вимога часу", який акцентує увагу читача на необхідності впровадження нових підходів у роботі з людьми похилого віку.
"Сьогодні ми зорієнтовані на покращення якості соціального обслуговування, яка напряму залежить від рівня професійності працівників соціальної сфери. Такі начання є значущими для якісної підготовки соціальних робітників та працівників закладів соціальної сфери"- зазначає директор Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna)