Проект «Разом до взаєморозуміння».

Проект «Разом до взаєморозуміння» ініційований Відділом у справах ветеранів війни та учасників бойових дій Andrey Grachov за підтримки директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna) активно продовжує свою реалізацію.

Цього разу, 50 сімейних пар були запрошені до перегляду комедії у драматичному театрі імені Садовського. На суд глядачів була представлена п'єса грецького драматурга Дімітріса Псафаса «Потрібен брехун!» 
Хто ж він, цей брехун? Звичайний хлопець, який має талант «обвести навколо пальця» будь-кого. І, звичайно, він просто знахідка для народного обранця - депутата (ці діячі вже давно і всюди перетворилися на комічних персонажів), який наобіцяв довірливому народу «золоті гори», а після виборів мирно спочивав на лаврах слави! Так, брехун для нього - знахідка, якби не один нюанс - хлопець пристрасно закохався у дружину народного обранця. Ні, це не соціальна сатира в дусі Арістофана, а просто відпочинок для всієї родини. З пригоршнею роздумів навколо старої істини, про яку часто забувають: якщо постійно брехати, тобі вже ніхто не повірить. Навіть, якщо ти будеш щирий як ніколи!
Похід у театр завжди наповнений романтикою та неповторною атмосферою, і наші пари змогли сповна її відчути та «доторкнутись» до прекрасного.