Проведено заняття з працетерапії для резиденців Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальни послуг) Барського району.

Департаментом соціальної та молодіжної політики проведено заняття з працетерапії для резиденців Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальни послуг) Барського району. 

Заняття з працетерапії об'єднало різні види діяльності - тістопластику, розпис імбирного печива та посів кімнатних рослин. Працетерапія - лікування працею для відновлення порушених функцій і працездатності людини і є одним із методом соціальної реабілітації. Засобами працетерапії є трудові рухи й різноманітні трудові процеси, а не рухи й вправи взагалі. Працетерапія не лише стимулює фізіологічні процеси, відновлює або збільшує рухливість у суглобах і силу м'язів, покращує координацію рухів, а й справляє потужну психотерапевтичну дію: мобілізує волю людини, зосереджує увагу під час роботи, повертає людині впевненість у своїх силах, робить її повноцінним членом суспільства.