Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія».

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 21. 11.2018р. № 1751 «Про організацію ХІІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) на період з 5 по 25  грудня 2018 року  на  тематичну зміну «Різдвяна Україна» направлено дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей   з районів та міст обласного значення:  з Літинського (2 особи), Немирівського (4 особи),  Томашпільського (3 особи), м. Вінниці (20 осіб), м. Жмеринки (2 особи).

Протягом  зміни діти  ознайомляться  з традиціями та обрядами святкування Різдва та Нового року в Україні, виготовлятимуть  святкові прикраси, прикрасять ялинки в етностилі,  візьмуть участь у вечорницях на Андрія й костюмованому карнавалі..

Працюватимуть новорічно-різдвяні майстерні різного спрямування: пізнавальна майстерня «Новорічно-різдвяні цікавинки»; майстерня декоративно-ужиткового мистецтва, літературно-театральна, майстерня ігор та розваг. 

Інформацію про заклад можна переглянути на офіційному сайті закладу http://www.moloda-gvardiya.com.ua/uk/