Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек».

На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від  05.10.2018р. № 1470 «Про організацію ХІ тематичної зміни у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек»  Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації до дитячого оздоровчого закладу МДЦ «Артек» на період з 19 жовтня по 8 листопада направлено 39 дітей пільгових категорій з районів та міст обласного значення:

 з Бершадського (2 особи), Гайсинського (5 осіб), Козятинського (1 особа), Погребищенського(2 особи), Теплицького(3 особи), Тиврівського (3 особи), Томашпільського (3 особи), Чернівецького (2 особи), Ямпільського(2 особи), м. Вінниці (11 осіб), м. Козятин (3 особи), м. Ладижин (2 особи).

Тематична зміна має на меті сприяння формуванню уявлення про сутність європейських інтеграційних процесів в Україні. Важливими складовими програми зміни стануть пошук відповідей на питання: «Що таке «Європейський союз»?, «Які цінності сповідує європейська сім’я народів?», «підгрунття європейської інтеграції України?», «Що таке колективна Які безпека і як вона підтримується в ЄС?».

Важливою подією зміни стане дитяча програма міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України, Громадські організації.

Інформацію про заклад можна переглянути на офіційному сайті закладу http://artek.ua