Обговорення інформаційної кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми.

Обговоренню інформаційної кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми було присвячено чергове засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при обласній державній адміністрації.
Цей день був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища.

Представниками Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації було запропоновано на розгляд робочої групи, до якої входять представники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, громадських організацій та інших організацій залучених до заходів у сфері протидії торгівлі, план заходів інформаційної кампанії. Після жвавої дискусії він був доопрацьований та погоджений всіма членами робочої групи.
План, зокрема, передбачає, що з 10 по 22 жовтня, відбуватиметься трансляція відеороликів щодо попередження загрози потрапляння в ситуацію торгівлі людьми на регіональних телеканалах, розміщення відповідних інформаційних матеріалів у друкованих засобах масової інформації, розповсюдження інформаційної продукції в людних місцях, буде проведено обласну конференцію.
Апогеєм кампанії буде вулична акції «Хода за свободу», яка проходитиме 18 жовтня у всіх містах та районних центрах області. В обласному центрі вона відбуватиметься з 13.00 до 15.00 на площі Європейській та вулиці Соборній.