Молодь Вінниччини на шляху до подружнього життя.

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації протягом червня-липня 2018 року громадською організацією «Філософія Серця» реалізовувався соціальний проект «Молодь на шляху до подружнього життя».

Метою цього проекту є підготовка молоді до сімейного життя, підвищення престижу сім’ї, ролі батька і матері в сімейних стосунках, отримання навиків попередження проблем, які можуть стати в майбутньому причиною руйнації родини.

Серед основних завдань - ознайомлення молоді щодо функцій сім’ї, партнерських стосунків в ній, що базуються на взаємоповазі та підтримці,  усвідомлення відповідальності у шлюбі кожного з подружжя.

На семінарах-тренінгах порушувалися важливі питання щодо збереження сімейних цінностей. Молодь жваво цікавилась, що потрібно для створення здорової дружньої сім’ї та її стабільного фінансового забезпечення.

Заходи відбулися в 4-х містах обласного значення (м. Хмільник, м. Вінниця, м. Могилів-Подільський, м. Козятин) та 16 районах Вінницької області. В них взяли участь представники сільських рад, об’єднаних територіальних громад області, а також активна молодь.