Табір-семінар "Школа самостійного життя".

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, його заступник Ігор Івасюк та заступник директора Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Олександр Мельник відвідали табір-семінар "Школа самостійного життя", організований ГО "Гармонія".

Зазначений табір проводиться в рамках проекту "Формування інклюзивної політики у Вінницькій області", який фінансується відповідно до проведеного Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства.
ГО "Гармонія" має чималий досвід проведення таборів-семінарів соціально-психологічної адаптації молоді на візках, яка проживає у сільській місцевості. Спільно з Департаментом проведено вже 16 змін, загальна кількість учасників за цей час склала понад 500 осіб.
Наметові табори відкривають нові можливості для людей на візках. В таборі учасники набувають навичок самостійного життя, отримують практичні знання, як організувати простір, щоб було зручно та комфортно відпочивати в наметах на візках.Всі учасники беруть участь у приготуванні їжі, прибиранні, чергуванні, навчальних модулях. Такі табори є і навчальники, і реабілітаційними, і відпочинковими водночас.