Закриття та вручення сертифікатів учасникам "Фабрики щирого сервісу".

Сьогодні за участю заступника директора Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Олександр Мельник відбулось закриття та вручення сертифікатів учасникам "Фабрики щирого сервісу", організованого спільно з Вінницькою обласною громадською організацією "Спілка підприємців "Стіна".

Метою реалізації проекту стало сприяння збільшенню прагнення молодих керівників малого та середнього бізнесу районних центрів області до покращення рівня сервісу, а також надання їм достатньої кількості знань та інструментарію для реалізації перманентних програм посилення рівня сервісу в їх компаніях.
Молоді керівники МСБ регіону пройшли поглиблене двомісячне навчання і отримали достатньо знань і навичок для того, щоб виводити рівень сервісу у своїх організаціях на принципово новий якісний рівень. По закінченню навчання кожен з них розробив для себе власний тактичний план впровадження Стратегії впровадження сервісу для якісного сервісу на наступних 6 місяців.
Навчання складалось з 8 модулів:
* КЛІЄНТСЬКИЙ ДОСВІД
* КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС 
* ОНЛАЙН- І ОФЛАЙН-ТУРБОТА 
* АТМОСФЕРА І КОМФОРТ
* ВІДНОШЕННЯ ПЕРСОНАЛУ
* КЛІЄНТОРІЄНТОВАНІСТЬ ПРОЦЕСІВ/РОБОТА ЗІ ЗВОРОТНІМ ЗВ'ЯЗКОМ
* АРХІТЕКТУРА І ДИЗАЙН КЛІЄНТСЬКОГО СЕРВІСУ
* ЗАХИСТ ПЛАНІВ ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЩИРОГО СЕРВІСУ
Крім отримання знань під час проходження модулів, учасники проекту отримували домашнє завдання, яке повинні були виконувати.