Засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми «#ПротиДійТоргівліЛюдьми», з метою обговорення питань, що потребують узгодженої взаємодії, 26 липня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На Міжвідомчій раді обговорені такі питання:

  • про проведення організаційних заходів щодо підготовки та відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня) у Вінницькій області (в тому числі щодо організації проведення у м. Вінниця на площі Європейській 30 липня 2018 року о 14.00 інформаційної вуличної акції «Лабіринт можливостей» та участі в ній представників суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми);
  • про посилення співпраці суб’єктів взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми у Вінницькі області.

В результаті проведення заходу визначено алгоритм дій щодо проведення вуличної акції та здійснення інших інформаційних заходів з метою привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, ідентифікації постраждалих від цього злочину та надання їм всебічної допомоги та підтримки.

 

До уваги!

У разі необхідності, можна звертатися також на телефонну «Лінію довіри» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі (тел. 0 800 75 04 75), що функціонує за рахунок коштів обласного бюджету.