У дитячому санаторії "Подільський Артек" розпочався Обласний молодіжний табір-форум "Вінниччина молодіжна - ініціюй та дій".

Стартував форум з об'єднання учасників у 5 груп, які працюватимуть над розвитком уявного містечка Янгтаун. У перший представники з різних районів, міст обласного значення визначили 5 основних сфер життєдіяльності Янгтауну (Економіка, екологія, освіта, охорона здоров'я та культура) та визначили загрози та виклики у ццих сферах.

Урочисте відкриття Форуму відбулось за участю Natalia Zabolotna, директорки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, яка привітала учасників та наголосила на важливості участі молоді у подібних заходах, що допоможе краще розуміти потреби сучасної молоді та врахувати їх при підготовці до наступних заходів.
Цьогоріч захід триватиме до 8 липня. Програмою Обласного молодіжного табір-форуму "Вінниччина молодіжна - ініціюй та дій" передбачено низку розвиваючих тренінгів, які будуть корисні кожному у подальшому житті, розвиток особистісних компетенцій, спортивну програму, дебати та багато несподіванок для учасників.