Розпочався 5-денний семінар-навчання «Основи довготривалого догляду за людьми літнього віку».

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за підтримки Міністерства соціальної політики України розпочав 5-денний семінар-навчання «Основи довготривалого догляду за людьми літнього віку».
Навчання проводять представники Центру додаткової професійної освіти ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова.

25 працівників територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та обласних комунальних установ соціальної сфери отримають вкрай необхідні знання щодо алгоритму догляду за людьми літнього віку, зміни психіки, пов’язані зі старінням людей, актуальні питання старіння і активного довголіття. Крім того, з метою збереження нормального психоемоційного стану працівників учасники навчання ознайомляться з темою профілактики емоційного виснаження медичних і соціальних працівників.
Natalia Zabolotna зазначила, що такі навчання проводяться в області вперше. І для нас дуже важливо, що сьогодні найкращі лектори в Україні, які мають неоціненні знання в галузі геронтології, навчатимуть наших спеціалістів. Адже якісні соціальні послуги можуть надаватись професіоналами.
За підсумками навчання учасники отримають відповідні сертифікати.