Робоча зустріч щодо взаємодії сторін соціально-трудових відносин у процесі врегулювання колективних трудових спорів.

19 червня поточного року в рамках Угоди про співпрацю між Відділенням Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області та Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації відбулася робоча зустріч В. о. начальника відділення НСПП у Вінницькій області О. Богословської з представниками Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

      В ході зустрічі проаналізовано стан вирішення 48 колективних трудових конфліктів, попередження виникнення колективних трудових спорів на 316 підприємствах, а також В. о. начальника відділення НСПП у Вінницькій області О. Богословська поінформувала про можливі виникнення колективних спорів згідно підготовленого Відділенням Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області Прогнозу можливого  стану соціально-трудових відносин,  виникнення колективних трудових  спорів (конфліктів) у трудових  колективах підприємств, установ і організацій у Вінницькій області у ІI півріччі 2018 року.

         За підсумками проведеної зустрічі досягнуто домовленість стосовно подальшої взаємодії Відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області з Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації щодо реалізації заходів з питань запобігання виникненню колективних трудових спорів в регіоні та їх своєчасного вирішення, підвищення рівня правової культури сторін соціального діалогу.