Зустріч Валерія Коровія та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації з представниками Студентської ради Вінниччини та молодіжних громадських організацій.

13 червня, представники Студентської ради Вінниччини, молодіжних громадських організацій та просто активна молодь мали можливість поспілкуватись з головою обласної державної адміністрації Валерій Коровій

На початку зустрічі усі присутні заслухали звіт очільника області про підсумки роботи галузі за 2017 рік. Після виступу усі бажаючі могли поставити свої питання та отримати відповідь не лише від доповідача, а й від профільних керівників органів державної влади Вінницької області.
Серед проблем, які найбільше хвилювали молодь, відсутність постійної системної підтримки молодих науковців на місцевому, обласному рівнях; відсутність дитячих кімнат у ВНЗ, відсутність фінансування пільгового проїзду для студентів. 
По кожному питанню Валерій Коровій висловив свою небайдужість та порекомендував звертатись до профільних структурних підрозділів для напрацювання обгрунтованих пропозицій, які після проходження всіх необхідних процедур будуть винесені на розгляд відповідних органів.