Розпочався Обласний фестиваль «Будь молодим – живи активно».

З 6 по 8 червня 2018 року у Дитячому оздоровчому таборі «Казкова Долина» проходитиме Обласний фестиваль, спрямований на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, «Будь молодим – живи активно».

З вітальним словом виступила Natalia Zabolotna, директор Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА: «Ми раді бачити вже вдруге поспіль знайомі лиця, а також нову активну молодь. На цьому фестивалі присутні найактивніші учасники з усієї області. Найкращі команди матимуть можливість представляти Вінницьку область на Всеукраїнському фестивалі. Всім удачі та нехай переможе найсильніша команда!»
Захід зібрав по 3 учасники з районів та об’єднаних територіальних громад області. До складу команд входять 2 хлопці та 1 дівчина. 
На команди чекає досить насичена програма: низка змагань, які потребуватимуть фізичної підготовки та інтелектуальних знань, майстер-класів, отримання практичних навичок з надання першої домедичної допомоги та багато іншого.