Обласне свято "Дитинство-країна мрій!", присвяченого до Дня захисту дітей.

1 червня, обласне свято "Дитинство-країна мрій!", присвяченого до Дня захисту дітей, відвідала заступник міністра соціальної політики України Natalka Fedorovych
З вітальним словом до дітей, які приїхали з усіх куточків Вінницької області, також звернулися заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко та заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Гості свята поспілкувалася з дітьми та відвідала всі ігрові та інформаційні локації, які підготували організатори (Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації).
Організатори заходу окрім знайомства з мешканцями Подільського зоопарку, підготували розважальну програму для дітей з низкою захоплюючих та пізнавальних конкурсів, вікторин з врученням призів та пізнавальне спілкування з працівниками патрульної поліції та інспекторами управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.
І, неодмінно, кожна дитина отримала з нагоди свята подарунки від Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua