З нагоди Дня захисту дітей, Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації 1-2 червня проводить в Подільському зоопарку обласне свято «Дитинство - країна мрій!».

До участі у святі запрошено дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов`язків, дітей із малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей загиблих героїв Небесної Сотні, дітей внутрішньо переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції. За перший день свята Подільський зоопарк відвідало 600 дітей. 

Привітати дітей завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник Міністра соціальної політики України Natalka Fedorovych.
Організатори заходу окрім знайомства з мешканцями Подільського зоопарку, підготували розважальну програму для дітей з низкою захоплюючих та пізнавальних конкурсів, вікторин з врученням призів та пізнавальне спілкування з працівниками патрульної поліції та інспекторами управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.
І, неодмінно, кожна дитина отримала з нагоди свята подарунки від Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.