Тренінг-семінар «Ідентифікація та механізм взаємодії суб’єктів, які проводять заходи у сфері протидії торгівлі людьми».

15 травня про те як ідентифікувати та допомогти особам, постраждалим від торгівлі людьми, йшлося на тренінгу-семінарі «Ідентифікація та механізм взаємодії суб’єктів, які проводять заходи у сфері протидії торгівлі людьми», що проведений 15 травня 2018 року в Якушинецькій об’єднаній територіальній громаді експертами ВОПО "Джерело надії".

Захід відбувся за сприяння Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА на виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року.

Завдяки тренінгу фахівці Якушинецької громади підвищили свою обізнаність у виявленні, ідентифікації, та наданні дієвої допомоги у сфері протидії торгівлі людьми. «Поінформований – значить озброєний. Коли знаєш, як діяти в тій чи іншій ситуації, куди необхідно звернутись за допомогою - то набагато легше допомогти особі», - зауважила учасниця тренінгу-семінару Вікторія Михайлюк.

На завершення заходу учасники обмінялись думками та досвідом у сфері протидії торгівлі людьми та погодились, що саме співпраця є найбільш ефективною у боротьбі з сучасним рабством та наданні допомоги особам, які постраждали від цього злочину.

Всім учасникам тренінгу були надані інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам.