Підсумкові змагання/кваліфікації для учасників молодіжного технічного руху IT-SCOUTS.

12 травня у Вінницькому національному технічному університеті проведено підсумкові змагання/кваліфікації для учасників молодіжного технічного руху IT-SCOUTS.

За сприяння і фінансової підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на кваліфікації "IT-SCOUTS spring 2018" представлено кращі роботи з WEB та проведено кваліфікаційне тестування з Arduino. Срібні відзначки отримали юні роботоконструктори та сертифікати відповідної кваліфікації і медаліWEB-програмісти. Також всі бажаючі мали нагоду взяти участь у "битві" M-botів, які спеціалісти кафедри ІНВ спеціально оснастили для змагання, та проходженні лабіринту радіокерованими гаджетами. Семеро учасників успішно склали кваліфікацію Arduino, зібравши з деталей та запрограмувавши температурний датчик, ще десятеро успішно презентували розроблені власні сайти.

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua