Проведено другий день обласного свята «Моя сім’я – моя гордість».

Сьогодні було проведено другий день обласного свята «Моя сім’я – моя гордість», організованого Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації присвяченому Міжнародному дню сім’ї.

Святковий настрій отримали діти із малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей загиблих героїв Небесної сотні, діти, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції з усієї області.

Захід проходив 10-11 травня в рамках реалізації Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року. Кожен район та місто обласного значення області були  представленні делегаціями. Загалом позитивні враження отримало 1250 дітей.

Свято було спрямоване на формування у дітей сімейних цінностей, вміння спілкуватися, а також взаємодіяти один з одним.

Організатори свята підготували цікаву музично-розважальну програму з безліччю призів. Окрім того, на дітей чекали спортивні розваги - стрибки на батутах, лазіння по лабіринтах, занурювання у поролоновий басейн, ковзання з гірок та багато інших розваг.

Крім того, кожна дитина отримає з нагоди свята подарунок від Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Долучились до проведення свята: ТОВ НВП «АКВА», ПрАТ «Вінницька смакохарчова фабрика», ТОВ «Рошен-Кондитер».