Проведено захід з працетерапії для людей з ментальними порушеннями, які проживають у Жмеринському будинку-інтернаті.

Працетерапія - спрямоване залучення хворого у трудову діяльність із лікувальною та реабілітаційною метою. Найбільш широке поширення придбала працетерапія при лікуванні психічних хворих, адже . заняттєва терапія (працетерапія) допомагає налагодити щоденне життя людей з метою досягнення ними незалежності.

Саме з метою широкого застосування праце терапії у психоневрологічних будинках-інтернатах Департаментом організовано семінар-навчання, у якому і взяли участь директори будинків-інтернатів та інструктори з праце терапії, які працюють у закладах соціальної сфери області. Учасники заходу обмінювались досвідом з напрацювань по праце терапії у кожному із закладів. Як приклад праце терапії для жінок-резидентів Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату проведено майстер-клас по розпису дерев’яних дощечок, а чоловіки, які проживають у закладі долучились до садіння дерев та кущів для благоустрою території.

© Вінницька обласна державна адміністрація.

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70 Тел. (0432) 59-21-10, Тел./факс 59-21-28 email: oda@vin.gov.ua