Структура департаменту

 
Структура
Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації

(станом на 02.10.2020 року)

 

Посада
П.І.Б.
Тел. міський
Тел. внут.
№ кабінету
Директор департаменту Ткачук Микола Федорович 67-08-20
201 309
Заступник директора департаменту Кирилюк Валентина Михайлівна 67-08-22

203 311
Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи Бойко Іван Петрович 67-08-29    205
Сектор юридичного забезпечення
Завідувач сектору Вельгус Ірина Миколаївна   231 213
Головний спеціаліст Мірошніченко Тетяна Дмитрівна     213
Відділ бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення
 
Начальник відділу - головний бухгалтер Павлишен Віталій Сергійович 67-08-26 213 214
Заступник начальника відділу – заступник головного бухгалтера Макарчук  Людмила Пилипівна 67-08-26  230 214
Головний спеціаліст Попатенко Тетяна Миколаївна     214
Головний спеціаліст Грінчук Людмила Леонідівна     214
Головний спеціаліст Фесько Світлана Юріївна     214
Сектор управління персоналом
Завідувач сектору Катрага Ірина Петрівна 67-08-42 205 314
Головний спеціаліст Курінна Галина Михайлівна   215 314
Головний спеціаліст Остапенко Лариса Анатоліївна   215 314

Відділ моніторингу, організаційно-господарського забезпечення, контролю та зв'язків з громадськістю

Начальник  відділу

Сорочан Світлана Володимирівна

   238  304
 Головний спеціаліст Горбенко Людмила Сергіївна    238  304 
 Головний спеціаліст Григоренко Олена Анатоліївна  67-08-30  208  
 Головний спеціаліст Столярик Олена Володимирівна  67-08-39 факс  229   
Комендант Карловська Людмила Степанівна      313

Управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва

Начальник управління Заїка Микола Петрович 67-08-23  306 203 
Відділ прогнозування та соціально-економічного розвитку АПК
Начальник  відділу Козуляк Наталія Вікторівна 67-08-27 210  211
Головний спеціаліст Мотикальська Наталія Олексіївна      211
Головний спеціаліст Ольшевська Юлія Леонідівна     211 
Головний спеціаліст

Собчук Олена Геннадіївна

    211 
Відділ  виробництва продукції тваринництва та харчової промисловості
Начальник відділу Гальчинська  Ірина Михайлівна 67-08-37 202 212
Головний спеціаліст Шаламай Роман Володимирович     212 
Головний спеціаліст Лебедєва Наталія Миколаївна     212 
Спеціаліст
  
Ляховченко Інна Олександрівна     212

Управління дозвільної діяльності та оцінки впливу на довкілля

Начальник управління  Савчук Юрій Васильович   409   303

Відділ дозвільної діяльності та природоохоронних програм

Начальник  відділу Горбатенко Оксана Борисівна    237 308 
Головний спеціаліст Квітка Тетяна Вікторівна     307 
Головний спеціаліст Пшегорська Інна Анатоліївна     307 
Головний спеціаліст Суровцева Олена Валентинівна     307 

Відділ оцінки впливу на довкілля, природних ресурсів та поводження з відходами

Начальник  відділу Ткачук Інна Петрівна   233 210
Головний спеціаліст Лісовенко Олена Віталівна     210
Головний спеціаліст Риб'єва Лариса Володимирівна     210
Старший інспектор Гуршал Інна Василівна     210

Управління охорони земель та використання водних об’єктів

Начальник управління Герус Дмитро Петрович    240 209
Відділ охорони земель та заповідної справи
Начальник  відділу Бобошко Юлія Миколаївна   235 206
Головний спеціаліст Сломінська Людмила Сергіївна   235 206
Головний спеціаліст Ліщенко Маріанна Сергіївна     206
Головний спеціаліст Хомеренчук Юлія Олександрівна     206
Головний спеціаліст Дергун Надія Миколаївна     206

Відділ  використання водних об’єктів

Начальник відділу Мудрак Антон Олександрович 67-08-36  216 204
Головний спеціаліст Літньовський Павло Олександрович     204
Головний  спеціаліст Діденко Тетяна Миколаївна     204
Провідний спеціаліст  Говорущенко Олег Дмитрович     204 
Управління організації виробництва продукції рослинництва, технічної політики та розвитку сільських територій
Начальник управління Темченко Василь Васильович 67-08-25 307 302
Відділ виробництва продукції рослинництва, технічної політики та лісових насаджень
Начальник відділу Федчишин Ігор Петрович  67-08-34  227 301 
Заступник начальника відділу  Черниш Павло Григорович 67-13-49 236 313
Головний спеціаліст Кравчук Сергій Вікторович      
Головний спеціаліст Макарчук Олександр Васильович      
 Головний спеціаліст  Яворський Володимир Васильович 67-13-49 236 313

Відділ розвитку сільських територій

Начальник відділу Гайдей Віктор Вікторович 67-08-32 206 202
Головний спеціаліст Яланецька Юлія Федорівна 67-08-29 232 205
Головний спеціаліст Гончарук Людмила Андріївна     202
Головний спеціаліст    Стащук Тетяна Микола   226 202
 Головний спеціаліст Руденька Людмила Іванівна     206 

Структура