Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту "Програма охорони навколишнього природного середовища Вінницької міської територіальної громади на 2021– 2023 роки"

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повна назва документу: "Програма охорони навколишнього природного середовища Вінницької міської територіальної громади на 2021– 2023 роки".

Мета ДДП - підвищення добробуту мешканців, покращення екологічного стану громади шляхом пропаганди екологічного способу життя, зменшення забруднення довкілля, розвиток економічної спроможності.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП - Вінницька міськрада.

Початок громадського обговорення Звітів про СЕО – 16 грудня 2020 року. Строк громадського обговорення становить 30 днів, до 15 січня 2021 року.
Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій, зокрема в електронному вигляді.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з ДДП, Звітами та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується ДДП - Вінницька міська рада, м. Вінниця, вул. Соборна, 59.

Орган, до якого подаються зауваження департамент економіки і інвестицій Вінницької міської ради: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, тел. (0432)-59-51-78, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідальна особа – Світлана Юзвак.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Додатки:

Звіт про СЕО
Програма

 

Голова ОДА

Борзов Сергій Сергійович

 
Анонси подій

"Гаряча лінія" Голови обласної державної адміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Департаменти

Оголошення (до відома)

10 143,5 13 3494
приймальних відділень лікарень Вінниччини цьогоріч будуть відремонтовані та побудовані в рамках програми Президента Зеленського «Велике будівництво» млн грн військового збору перерахували за І квартал до державного бюджету платники податків Вінниччини проєктів, які можуть реалізуватися на Вінниччині за рахунок ДФРР у 2021 році підтримала державна комісія
проєктів, які можуть реалізуватися на Вінниччині за рахунок ДФРР у 2021 році підтримала державна комісія
ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію розгорнуто в 30 опорних  лікарнях області
Станом на 08.04.21 р. Станом на 07.04.21 р.  Станом на 08.04.21 р. Станом на 08.04.21 р.