Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту "Детальннй план території для розміщеня споруд підприємства з виробицтва бетонних виробів та будівельних конструкцій на території Немійської сільської ради Могилів-Подільського району"

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: детальннй план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства з виробництва бетонних виробів та будівельних конструкцій, яка розташована на території Немійської сільської ради (за межами населеного пункту) Могилів-Подільського району Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Могилів-Подільська районна державна адміністрація Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу; основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства з виробництва бетонних конструкцій та матеріалів, яка розташована на території Немійської сільської ради (за межами населеного пункту) Могилів-Подільського району Вінницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 10 листопада 2020 року на сайті Могилів-Подільської районної державної адміністрації (http://rda-m-p.gov.ua/) та триватиме до 09 грудня 2020 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговореним маг право подати в письмовій формі (в тому числі В електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту з екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховуй одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє:.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі їх проведення) - не заплановані.

г) Орган, від якого можна тримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документі державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому ЧИСЛІ пов'язаною зі здоров'ям населення, то стосується документа державного планування - 24000 м. Могилі в - Подільський, площа Шевченка, 1 тел. 6-24-11, 6-82-05. Контактна особа Рожок Ігор Васильович.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 24000 м. Могил їв - Подільський, площа Шевченка, 1 тел. 6-24-11, 6-82-05, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування http://www.vin.gov.ua/dep-apr/stan-dovkillia/241-rehionalni-dopovidi/13422-rehionalna-dopovid-pro-stan-dovkillia-oblasti-u-2017-rotsi-2 http://www.vingudpss.gov.ua/news/demografichni-pokazniki-ta-analiz-zahvoryuvanosti-dityachogo-ta-doroslogo-naselennya-vinnickoyi

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.

Додатки:

Звіт про СЕО
Детальний план. Пояснювальна записка

 

Голова ОДА

Борзов Сергій Сергійович

 
Анонси подій

"Гаряча лінія" Голови обласної державної адміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Департаменти

Оголошення (до відома)

10 143,5 13 3494
приймальних відділень лікарень Вінниччини цьогоріч будуть відремонтовані та побудовані в рамках програми Президента Зеленського «Велике будівництво» млн грн військового збору перерахували за І квартал до державного бюджету платники податків Вінниччини проєктів, які можуть реалізуватися на Вінниччині за рахунок ДФРР у 2021 році підтримала державна комісія
проєктів, які можуть реалізуватися на Вінниччині за рахунок ДФРР у 2021 році підтримала державна комісія
ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію розгорнуто в 30 опорних  лікарнях області
Станом на 08.04.21 р. Станом на 07.04.21 р.  Станом на 08.04.21 р. Станом на 08.04.21 р.