Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту "Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2021 рік"

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування: Програма економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2021 рік

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вінницька обласна рада.

3. Процедура громадського обговорення:

а) Дата початку та строки здійснення процедури: Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2021 рік розпочато з дня його оприлюднення, а саме 25 листопада 2020 року на сайті Вінницької облдержадміністрації (http://www.vin.gov.ua/) та триватиме до 24 грудня 2020 року.

б) Способи участі громадськості: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: зауваження і пропозиції до Звіту стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2021 рік подаються до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації: 21021, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,7; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

г) Відповідальні особи: Ратушняк Інесса Анатоліївна - заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації - тел. 0432-66-14-12; Болюх Наталя Миколаївна – начальник відділу аналізу й прогнозування регіонального розвитку Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації – тел. 0432-66-14-26, 0432-66-14-36.

ґ) Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів – з 25 листопада до 24 рудня 2020 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації, 21021 м. Вінниця, вул.Хмельницьке шосе,7; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Додатки:

Звіт про СЕО
Проєкт програми
Додаток 1 (до програми)
Додаток 2 (до програми)
Додаток 3 (до програми)

 

Голова ОДА

Борзов Сергій Сергійович

 
Анонси подій

"Гаряча лінія" Голови обласної державної адміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Департаменти

Оголошення (до відома)

10 143,5 13 3494
приймальних відділень лікарень Вінниччини цьогоріч будуть відремонтовані та побудовані в рамках програми Президента Зеленського «Велике будівництво» млн грн військового збору перерахували за І квартал до державного бюджету платники податків Вінниччини проєктів, які можуть реалізуватися на Вінниччині за рахунок ДФРР у 2021 році підтримала державна комісія
проєктів, які можуть реалізуватися на Вінниччині за рахунок ДФРР у 2021 році підтримала державна комісія
ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію розгорнуто в 30 опорних  лікарнях області
Станом на 08.04.21 р. Станом на 07.04.21 р.  Станом на 08.04.21 р. Станом на 08.04.21 р.