Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту «Коригування детального плану частини території кварталу, обмеженого вулицею Сабарівське шосе на село Шкуринці, проектною об'їзною дорогою у м. Вінниці»

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування: «Коригування детального плану частини території кварталу, обмеженого вулицею Сабарівське шосе на село Шкуринці, проектною об'їзною дорогою у м. Вінниці» розроблено на підставі Рішення Вінницької міської ради «Про розроблення містобудівної документації» № 2121 від 27.12 .2019 року. В звіті про стратегічну екологічну оцінку коригування детального плану території кварталу, обмеженого вулицею Сабарівське шосе на село Шкуринці, проектною об'їзною дорогою у м. Вінниці,проведена оцінка впливу параметрів забудови та ландшафтної організації території на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров'я та добробут населення (соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вінницька міська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 20 листопада 2020 року та триває до 21 грудня 2020 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються:у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб - із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): - не плануються.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування : Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради за адресою : 21050 м. Вінниця, вул. Пушкіна , буд. 38 ,каб.8 . тел: 0432-672276, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідальний за організацію розгляду - начальник відділу просторового розвитку Департаменту архітектури та містобудування ВМР Самойленко Ю.С.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради за адресою : 21050 м. Вінниця, вул. Пушкіна , буд. 38 ,каб.8 . тел: 0432-672276, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або письмово у відділ звернень Вінницької міської ради за адресою м. Вінниця, вул. Соборна, 59. Строки подання зауваженнь та пропозицій : до 21 грудня 2020 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування:
Офіційні веб - сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (https://mepr.gov.ua/), Вінницької обласної державної адміністрації (http://www.vin.gov.ua/) та Головне управління статистики у Вінницької області. (https://www.vn.ukrstat.gov.ua).

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: - транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.

Додатки:

Звіт про СЕО

 

Голова ОДА

Борзов Сергій Сергійович

 
Анонси подій

"Гаряча лінія" Голови обласної державної адміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Департаменти

Оголошення (до відома)

10 143,5 13 3494
приймальних відділень лікарень Вінниччини цьогоріч будуть відремонтовані та побудовані в рамках програми Президента Зеленського «Велике будівництво» млн грн військового збору перерахували за І квартал до державного бюджету платники податків Вінниччини проєктів, які можуть реалізуватися на Вінниччині за рахунок ДФРР у 2021 році підтримала державна комісія
проєктів, які можуть реалізуватися на Вінниччині за рахунок ДФРР у 2021 році підтримала державна комісія
ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію розгорнуто в 30 опорних  лікарнях області
Станом на 08.04.21 р. Станом на 07.04.21 р.  Станом на 08.04.21 р. Станом на 08.04.21 р.