Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту "Генеральний план с. Сокілець, Сигнал та Титусівка Сокілецької сільської ради Козятинського району Вінницької області"

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план с. Сокілець, Сигнал та Титусівка Сокілецької сільської ради Козятинського району Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Сокілецька сільська рада Козятинського району Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіт зі стратегічної екологічної оцінки) та проекту Генерального плану с. Сокілець, Сигнал та Титусівка Сокілецької сільської ради Козятинського району Вінницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 22 червня 2020 року на сайті Сокілецької сільської ради (http://sokilec.krr.gov.ua/) та триватиме до 21 липня 2020 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіту про стратегічну екологічну оцінку), одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) - не заплановані.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 22142, Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Сокілець, вул. Котляревського, буд. 2, корп. тел. 04342 3-74-20
Контактна особа В.Т.Мосійчук.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 22142, Вінницька обл., Козятинський р-н, с. Сокілець, вул. Котляревського, буд. 2, корп. тел. 04342 3-74-20 , email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
- Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА
- Департамент охорони здоров‘я Вінницької ОДА

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.