Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту "Детальний план території для реконструкції та будівництва «Молочно-товарної ферми»на території Громадської сільської ради Літинського району"

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території для реконструкції та будівництва «Молочно-товарної ферми»на території Громадської сільської ради Літинського району Вінницької області ( за межами населеного пункту с.Громадське).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Літинська районна державна адміністрація.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 6 лютого 2020 року та триває до 7 березня 2020 р.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються:у письмовому вигляді - особисто або через уповноваженого представника із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника; у електронному вигляді .
в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): - не плануються .
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування :
Літинська районна державна адміністрація: 22300,смт.Літин, вул.Соборна,7 ,
Контактна особа: відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури енергетики та захисту довкілля Літинської РДА - Затайдух А.М. . (04347) 2-13-33, E-Mail адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: - Літинська районна державна адміністрація:22300,смт.Літин, вул.Соборна,7 , E-Mail адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Строки подання зауваженнь та пропозицій : до 7 березня 2020 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

4 . Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:- транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводились.

 Додатки:

Детальний план. Пояснювальна записка

Звіт про стратегічну екологічну оцінку (Оцінка впливу на довкілля)

Схема розташування території

План існуючого використання території

Схема інженерних мереж

Схема інженерної підготовки