Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту "Детальний план території земельної ділянки, яка розташована на території Дашковецької сільської ради Літинського району для розміщення та будівництва виробничого підприємства по обробці деревини"

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території земельної ділянки площею 2,0 га, яка розташована на території Дашковецької сільської ради Літинського району Вінницької області для розміщення та будівництва виробничого підприємства по обробці деревини (за межами населеного пункту с. Дашківці).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Літинська районна державна адміністрація Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території земельної ділянки площею 2,0 га, яка розташована на території Дашковецької сільської ради Літинського району Вінницької області для розміщення та будівництва виробничого підприємства по обробці деревини (за межами населеного пункту) розпочато з дня їх оприлюднення, а саме з 24 січня 2020 року на сайті Літинської райдержадміністрації http://lityn-administratsia.gov.ua/ та триватиме до 24 лютого 2020 року.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов'язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 24 лютого 2020 року о 14.00 год у селі Дашківці, Літинського району, Вінницької області, вул. Центральній, 121а, приміщення будинку культури.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - Літинська районна державна адміністрація, 22300, Вінницька обл., Літинський район, селище міського типу Літин, вулиця Соборна, буд. 7; тел.: (04330) 2-12-64 та Дашківецька сільська рада, с. Дашківці, Літинського району Вінницької області, вул. Центральна, 123, тел.: 3-22-83.
Контактна особа - Свічколап Євгеній Олександрович, тел. : (04330) 2-14-98.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - Літинська районна державна адміністрація (22300, Вінницька обл., Літинський район, селище міського типу Літин, вулиця Соборна, буд. 7. Тел.: (04330) 2-12-64; email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та виконавчий комітет Дашківецької сільської ради (с.Дашківці, Літинського району, Вінницької області, вул.Центральна, 123, тел.: 3-22-83).
Зауваження та пропозиції до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.


4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.

 

 Додатки:

Генеральний план. Пояснювальна записка

Звіт про стратегічну екологічну оцінку