Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту "Генеральний план с.Соколова Хмільницької міської ОТГ Хмільницького району Вінницької області"

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування: Генеральний план с. Соколова Хмільницької міської об‘єднаної територіальної громади Хмільницького району Вінницької області.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Хмільницька міська об‘єднана територіальна громада Хмільницького району Вінницької області.


Передбачувана процедура громадського обговорення:
а) дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Генерального плану с. Соколова Хмільницької міської об‘єднаної територіальної громади Хмільницького району Вінницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 22 листопада 2019 року на сайті Хмільницької міської об‘єднаної територіальної громади ( http:// http://ekhmilnyk.gov.ua //) та триватиме до 21 грудня 2019 р.

б) способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 13 грудня 2019 року о 1500, в приміщенні будинку культури с. Соколова, за адресою вул. Грушевського, 44.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – 22000 м. Хмільник Вінницької області вул. Столярчука, 10, тел./факс: 04338 2-25-16

Контактна особа Загниборода Михайло Миколайович, тел. 097-4281413.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – 22000 м. Хмільник Вінницької області вул. Столярчука, 10, тел./факс: 04338 2-25-16, контактний email (сайту) e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

– Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА

– Департамент охорони здоров‘я Вінницької ОДА

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

 

 Додатки:

Генеральний план. Пояснювальна записка

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Додатки