Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування:
Детальний план території для розміщення багатопаливної автозаправної станції з мийкою по вул. Подільській, 168 в смт Оратів Оратівського району Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення багатопаливної автозаправної станції з мийкою по вул. Подільській,168 в смт Оратів Оратівського району, Вінницької області, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 28 березня 2019 року на сайті Оратівської селищної ради (http://orativska.gromada.org.ua/) та триватиме до 29 квітня 2019 року.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.


1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території для будівництва багато паливної АЗС на території Мурафської об'єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту) Шаргородського району Вінницької області. В звіті про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва багатопаливної АЗС на території Мурафської об'єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту) Шаргородського району Вінницької області проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров'я та добробут населення (небезпека для здоров'я населення, соціально- економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).
2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Шаргородська районна державна адміністрація.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 29 березня 2019 року та триває до 28 квітня 2019 р.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.
в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): - не плануються.
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування :
- Шаргородська районна державна адміністрація: 23500, Вінницька обл., Шаргородський район, місто Шаргород, вул. Героїв Майдану, буд. 224 . Е-Маіl адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактна особа : Ліщина М.М., (04344) 2-13-03, (04344) 2-14-63
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:
-Шаргородська районна державна адміністрація, 23500, Вінницька обл., Шаргородський район, місто Шаргород, вул. Героїв Майдану, буд. 224 .Контактна особа: Ліщина М.М., (04344)2-13-03,(04344) 2-14-63 Е-Маіі адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Строки подання зауваженнь та пропозицій : до 28 квітня 2019 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. 

 

 

Детальний план території для будівництва багато паливної АЗС на території Мурафської об'єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту) Шаргородського району 

 

 

 

 

 

 

Проводиться обговорення Звітів про стратегічну екологічну оцінку проектів детальних планів територій для розміщення ,будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств , установ , організацій  код КВЦПЗ (14.01) з земель не наданих у власність та користування селищної ради в межах смт Муровані Курилівці

З метою громадських обговорень на сайті Мурованокуриловецької селищної ради оприлюднені дані Звіти (додаються).

Строк громадських обговорень – 30 (тридцять) днів з даної публікації.

Відповідальний за організацію розгляду – землевпорядник селищної ради

Пропозиції та зауваження до Звітів приймаються в адмінбудівлі селищної ради за адресою вул.Соборна, 45 смт. Муровані Курилівці.

 Замовник: Мурованокуриловецька селищна рада

 

Звіти про   стратегічну  екологічну оцінку  проектів ДПТ для розміщення сонячних електростанцій

   ТОВ "Бімбар" (смт Муровані Курилівці, 2 мікрорайон)
ТОВ "Екобар" (смт Муровані Курилівці)
ТОВ "Енергобар" (смт Муровані Курилівці, 3 мікрорайон)
ТОВ "Поділля світло"
ТОВ "Сонячна лінія"

 

 

 

 

 

 

Проводиться обговорення  звіту про стратегічну екологічну оцінку  проекту «Детального плану території для розміщення сонячної електричної станції на території Слободо-Яришівської сільської ради  (за межами населеного пункту)» Могилів-Подільського району Вінницької області.

 На офіційному  веб-сайті Могилів-Подільської районної державної адміністрації   за посиланням: http:// http://rda-m-p.gov.ua/  в розділі «Оголошення» оприлюднено  звіт про стратегічну екологічну оцінку  проекту «Детального плану території для розміщення сонячної електричної станції на території Слободо - Яришівської сільської ради  (за межами населеного пункту)» Могилів-Подільського району  Вінницької області.

 Строк  громадського  обговорення заяви – 30 днів з дати даної публікації.

 Відповідальний за організацію розгляду – заступник голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації  Григоренко С.В.

 Пропозиції  та зауваження до звіту  приймаються   у відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури  Могилів-Подільської районної державної адміністрації за адресо: м.Могилів-Подільський, пл.Шевченка, 1, каб.27, т.6-55-18

 Замовник: Могилів-Подільська районна державна адміністрація 

 

   Звіт про стратегічну екологічну оцінку Проекту детального плану території для розміщення сонячної електичної станції на території Слободо-Яришівської сільської ради (за межами населеного пункту)

 

 

 

 

 

 

 Оголошення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території для будівництва бригад з вирощування курчат-бройлерів №55, на території Михайлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області

Замовник - Тульчинська РДА

  Оголошення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку
 Звіт