Звіт про стратегічну екологічну оцінку  у складі містобудівної документації «Генеральний план смт. Вороновиця Вінницького району Вінницької області»

Звіт про СЕО

Будівництво автозаправного комплексу (АЗК) та автогазозаправного пункту (АГЗП) за межами смт Брацлав Немирівського району Вінницької області. 

Замовник: Немирівська районна державна адміністрація

 

 

Детальний план території земельної ділянки

Звіт про СЕО

 

 

 

 

 

 

 

Повідомленняпро оприлюднення проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, що є розділом «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Махнівка Махнівської сільської ради Козятинського району Вінницької області

З метою громадського обговорення на офіційному сайті Козятинської районної державної адміністрації та сайті Махнівської сільської ради за адресою: http://komsomolske.krr.gov.ua/. Оприлюднено розділ «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с. Махнівка Махнівської сільської ради Козятинського району Вінницької області. Даний розділ містить опис та оцінювання наслідків виконання документу державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків, а також місце знаходження наявної екологічної інформації.

Повідомлення про оприлюднення проекту державного планування та звіту про старатегічну екологічну оцінку, що є розділом «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Високе Височанської сільської ради Томашпільського району Вінницької області

З метою громадського обговорення оприлюднюється розділ «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Високе Височанської сільської ради Томашпільського району Вінницької області. Даний розділ містить опис та оцінювання наслідків виконання документу державного планування для довкілля, у тому числі для здоров'я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом'якшення можливих негативних наслідків, а також місцезнаходження наявної екологічної інформації.
Транскордонних консультацій не передбачається, оскільки населений пункт знаходиться на значній відстані від кордонів.

Орган що прийматиме рішення про затвердження: Височанська сільська рада.
Строк громадського обговорення звіту - З0 днів з дати даної публікації.

Відповідальна особа за організацію розгляду: сільський голова Височанської сільської ради Григоренко Микола Васильович.
Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються у виконавчому комітеті Височанської сільської ради та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

 

Генеральний план с.Високе Томашпільського району

Звіт про старатегічну екологічну оцінку

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території земельної ділянки для реконструкції полігону твердих побутових відходів за межами смт. Крижопіль, Крижопільського району, Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Крижопільська районна державна адміністрація Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території окремої земельної ділянки для розміщення автозаправної станції з мийкою площею 2га за межами населеного пункту на території Браїлівської селищної ради Жмеринського району Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Якушинецька сільська рада повідомляє про те, що розроблено ТДВ «НВК «Світязь» стратегічну екологічну оцінку (Охорона навколишнього природного середовища) у складі містобудівної документації «Генеральних планів с. Майдан та с. Слобода – Дашковецька, Якушинецької сільської ради, Вінницького району, Вінницької області».

На підставі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» підлягає громадському обговоренню.

З метою громадських обговорень на сайті Якушинецької сільської ради оприлюднені Звіти про стратегічну екологічну оцінку .

Строк громадських обговорень – 30 (тридцять) днів з моменту даної публікації.

Пропозиції та зауваження до Звітів приймаються в адмінбудівлі  сільської ради за адресою вул.. Новоселів, 1, с. Якушинці та вул. Руданського, 1, с. Майдан.

 

 

Генеральні плани с.Майдан та с.Слобода-Дашковецька, Якушинецької сільської ради, Вінницького району

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування:
Детальний план території для розміщення багатопаливної автозаправної станції з мийкою по вул. Подільській, 168 в смт Оратів Оратівського району Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької ОДА.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення багатопаливної автозаправної станції з мийкою по вул. Подільській,168 в смт Оратів Оратівського району, Вінницької області, розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 28 березня 2019 року на сайті Оратівської селищної ради (http://orativska.gromada.org.ua/) та триватиме до 29 квітня 2019 року.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.


1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території для будівництва багато паливної АЗС на території Мурафської об'єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту) Шаргородського району Вінницької області. В звіті про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва багатопаливної АЗС на території Мурафської об'єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту) Шаргородського району Вінницької області проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров'я та добробут населення (небезпека для здоров'я населення, соціально- економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).
2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Шаргородська районна державна адміністрація.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з 29 березня 2019 року та триває до 28 квітня 2019 р.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.
в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): - не плануються.
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування :
- Шаргородська районна державна адміністрація: 23500, Вінницька обл., Шаргородський район, місто Шаргород, вул. Героїв Майдану, буд. 224 . Е-Маіl адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактна особа : Ліщина М.М., (04344) 2-13-03, (04344) 2-14-63
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:
-Шаргородська районна державна адміністрація, 23500, Вінницька обл., Шаргородський район, місто Шаргород, вул. Героїв Майдану, буд. 224 .Контактна особа: Ліщина М.М., (04344)2-13-03,(04344) 2-14-63 Е-Маіі адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Строки подання зауваженнь та пропозицій : до 28 квітня 2019 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються. 

 

 

Детальний план території для будівництва багато паливної АЗС на території Мурафської об'єднаної територіальної громади (за межами населеного пункту) Шаргородського району 

 

 

 

 

 

 

Сторінка 1 із 2