Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: «Проект детального плану земельної ділянки площею 4,5 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства для виробництва органічних добрив на території Андріяшівської сільської ради за межами населеного пункту с. Андріяшівка Крижопільського району Вінницької області».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Крижопільська районна державна адміністрація Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1.Повна назва документа державного планування: Детальний план території для розміщення сміттєсортувальної станції МСЛ1/5000 потужністю 2700 м.куб. твердих побутових відходів в рік на земельній ділянці для житлової та громадської забудови (землі запасу) державної форми власності, орієнтовною площею 8 га, яка розташована на території Педосівської сільської ради Вінницької області (за межами населеного пункту с.Педоси Погребищенського району Вінницької області)»

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Погребищенська районна державна адміністрація Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план с.Туча Куманівської  сільської ради Козятинського району Вінницької області та у його складі План зонування території.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Куманівська сільська рада Козятинського району Вінницької області.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план с.Куманівка Куманівської  сільської ради Козятинського району Вінницької області та у його складі План зонування території.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Куманівська сільська рада Козятинського району Вінницької області.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку  у складі містобудівної документації «Генеральний план смт. Вороновиця Вінницького району Вінницької області»

Звіт про СЕО

Будівництво автозаправного комплексу (АЗК) та автогазозаправного пункту (АГЗП) за межами смт Брацлав Немирівського району Вінницької області. 

Замовник: Немирівська районна державна адміністрація

 

 

Детальний план території земельної ділянки

Звіт про СЕО

 

 

 

 

 

 

 

Повідомленняпро оприлюднення проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, що є розділом «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Махнівка Махнівської сільської ради Козятинського району Вінницької області

З метою громадського обговорення на офіційному сайті Козятинської районної державної адміністрації та сайті Махнівської сільської ради за адресою: http://komsomolske.krr.gov.ua/. Оприлюднено розділ «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с. Махнівка Махнівської сільської ради Козятинського району Вінницької області. Даний розділ містить опис та оцінювання наслідків виконання документу державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків, а також місце знаходження наявної екологічної інформації.

Повідомлення про оприлюднення проекту державного планування та звіту про старатегічну екологічну оцінку, що є розділом «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Високе Височанської сільської ради Томашпільського району Вінницької області

З метою громадського обговорення оприлюднюється розділ «Охорона навколишнього природного середовища» Генерального плану с.Високе Височанської сільської ради Томашпільського району Вінницької області. Даний розділ містить опис та оцінювання наслідків виконання документу державного планування для довкілля, у тому числі для здоров'я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом'якшення можливих негативних наслідків, а також місцезнаходження наявної екологічної інформації.
Транскордонних консультацій не передбачається, оскільки населений пункт знаходиться на значній відстані від кордонів.

Орган що прийматиме рішення про затвердження: Височанська сільська рада.
Строк громадського обговорення звіту - З0 днів з дати даної публікації.

Відповідальна особа за організацію розгляду: сільський голова Височанської сільської ради Григоренко Микола Васильович.
Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються у виконавчому комітеті Височанської сільської ради та на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

 

Генеральний план с.Високе Томашпільського району

Звіт про старатегічну екологічну оцінку

 

 

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку.

1. Повна назва документа державного планування: Детальний план території земельної ділянки для реконструкції полігону твердих побутових відходів за межами смт. Крижопіль, Крижопільського району, Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Крижопільська районна державна адміністрація Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

Сторінка 1 із 2