Вітання з нагоди загальнодержавного свята Дня працівників харчової промисловості

Шановні друзі!

Щиро вітаємо  із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

         Це свято людей, які виконують не просту і таку важливу для всіх місію по забезпеченню кожного жителя області та України якісною та смачною продукцією повсякденного споживання.
         Трудові колективи галузі стабільно і динамічно нарощують обсяги виробництва та розширюють асортимент продукції, працюють над підвищенням її якості і конкурентоспроможності, забезпеченням екологічної чистоти. Продукція підприємств харчової і переробної промисловості  Вінницької області відома не лише жителям області та України, а й далеко за її межами, охоплюючи значну частину європейського континенту та світу.

         Висловлюємо всім працівникам галузі глибоку шану і щиру подяку. Віримо, що своєю сумлінною і самовідданою працею Ви й надалі вноситимете вагомий вклад у розвиток промислового потенціалу нашої області та держави.

         Бажаємо  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай втілюються у життя всі задуми на радість родинам, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту усього українського народу.