Розширене засідання Вченої ради Інституті кормів та сільського господарства Поділля

14 вересня 2017 року в Інституті кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України відбулося розширене засідання вченої ради.

У заході взяли участь науковці НААН, керівники профільних інститутів та установ, очільники департаментів агропромислового розвитку Вінницької та Хмельницької облдержадміністрацій,  науковці та співробітники установи.

 Основною темою зібрання стали результати комплексної перевірки наукової та фінансово-господарської діяльності Інституту за період 2013-2017 років. В цілому діяльність установи оцінена позитивно.

 Також йшлося про впровадження в аграрну галузь наукових розробок Інституту; модернізації та оновлення матеріально-технічної бази досліджень, в першу чергу селекційно-насінницького сектору; ефективності ведення сільськогосподарського виробництва в дослідних господарствах; розширення земельного ресурсу Інституту.

 Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Микола Ткачук зазначив, що Інститут тісно співпрацює з Департаментом та аграрними формуваннями різних форм власності, є Центром наукового забезпечення галузі в регіоні. Навів приклади ефективної роботи науковців установи та їх науково-інноваційного внеску до агропромислового комплексу Вінниччини в рамках проекту «Кращі аграрні практики Вінниччини». Зауважив на необхідності подальших досліджень з оцінки ґрунтів та створення спільної акредитованої лабораторії. А також запропонував активізувати участь науковців у рамках програм Європейського союзу.