У місті Калинівка на базі дослідного господарства «Артеміда» пройшов «День поля»

У м Калинівка на базі державного підприємства «Дослідне господарство «Артеміда» інституту картоплярства НААН України пройшов «День поля» на тему: «Сортові ресурси та технології вирощування круп’яних, олійних культур та картоплі вітчизняної селекції».

Участь у заході взяли очільники райдержадміністрації та районної ради, науковці НААН України, керівники та спеціалісти профільних структурних підрозділів обласної та районної державних адміністрацій.

На Дні поля були представлені сучасні вітчизняні сорти сої, гречки, проса, кукурудзи та картоплі.   

Як зазначив директор департаменту Микола Ткачук, демонстраційні посіви, які представлені на даному заході, показують високу врожайність та результативність вітчизняного насіння, що є підставою для серйозної підтримки вітчизняної селекції та співпраці науковців, державних органів виконавчої влади та сільгоспвиробників. Також особливу увагу слід надавати збільшенню посівних площ зернобобової групи, яка є найкращим попередником для озимих культур та кормовою базою для тваринництва. Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів й надалі працюватиме над збільшенням валового виробництва зерна, круп’яних культур та впровадження якісних сортів картоплі Інституту картоплярства НААН України.

За результатами обговорень прийняте спільне рішення створити на базі Дослідного господарства «Артеміда» координаційний центр впровадження інноваційних перспективних сортів вітчизняної селекції.