Про розгляд заявок на на часткове відшкодування витрат

8 серпня у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулось чергове засідання комісії для визначення переліку фізичних осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат на установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

Комісією прийнято рішення про включення до Реєстру фізичних осіб, що мають право на часткове відшкодування витрат за одну закуплену нову установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку, 46 осіб, які у липні подали відповідні документи. Сума відшкодування становить 162,674 тис.грн.

Кошти у розмірі 50% від вартості придбаної установки індивідуального доїння або холодильної установки перерахують на банківські рахунки фізичним особам, включеним до відповідного реєстру.

У зв'язку з використанням усіх коштів на відшкодування, які були заплановані на 2017 рік, Комісія вирішила ініціювати внесення змін до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки щодо виділення на такі цілі у 2017 році додаткових коштів.

 

Довідково. З 2017 року 329 осіб подали документи на  відшкодування витрат на придбання таких установок на суму 836,553 тис.грн.; профінансовано - 278,3 тис.грн.