День поля в Немішаєво

14 липня 2017 року на базі Національної академії аграрних наук інституту картоплярства, смт. Немішаєво, Бородянського району, Київської області  відбувся «День поля».

Родзинкою заходів стала демонстрація посівів картоплі як вітчизняної так і закордонної селекції сортів  різної групи стиглості, ознайомлення з особливостями їх вирощування та системою захисту рослин картоплі, також були представлені нові сорти картоплі вітчизняної селекції.

Серед  порушених питань, що обговорювались на зібранні, особливе зацікавлення аудиторії викликали вирощування картоплі за двоурожайної культури  в Південних районах України; тенденції розвитку ринку картоплярства в Україні; управління живленням та системами рослин картоплі в сучасних технологіях; стійкість селекційного матеріалу картоплі до золотистої картопляної цистоутворюючої нематоди; перспективи розвитку картоплярства; вирощування насіннєвої картоплі в умовах Полтавської області; перспективи та розвиток переробки картоплі на території України; системи захисту картоплі препаратами  компанії «Дюпон»; технології живлення картоплі від НВК «Квадрат»; роль Української асоціації виробників картоплі в розвитку галузі картоплярства та інші напрямки.