Міжнародна конференція садівників у Вінниці.

У Вінниці пройшла Міжнародна конференція садівників.

 

22-23 червня 2017 року в м. Вінниця пройшла Міжнародна науково-практична конференція садівничої та переробної галузі на тему: «Технології та інновації: від землі до готового продукту».

Мета проведення конференції - дати відповідь на ключове питання збуту і реалізації продукції садів і ягідників.

Організатором конференції виступив Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та інновації».

Головним питанням, яке розглядалось на  конференції, було обговорення проблем розвитку виробництва ягідної продукції,  переробка ягід та перспективи цих галузей для ринків Європи.

           В рамках конференції була проведена виставка нових технологій, обладнання, інгредієнтів, пакувальних матеріалів, а також презентація продукції садівництва, ягідних і переробних підприємств Вінниччини, а також презентація оригінальних українських напоїв і продукції на основі фруктів і ягід.

          Участь в конференції прийняли заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василь Темченко, керівники сільськогосподарських  підприємств та фермерських господарств області, власники садівничих, ягідних та переробних підприємств, маркетологи, науковці, представники торгівельних і ресторанних мереж, а також представники засобів масової інформації.