У Києві проходить XXIХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017».

З 7 по 10 червня 2017 року у місті Києві на території НК «Експоцентр України» проводиться XXIХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017».

В офіційному відкритті «АГРО-2017» взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВРУ Олександр Бакуменко та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

У вітальному слові Прем’єр-міністр В. Гройсман наголосив на важливості розвитку агропромислового комплексу, залучення інвестицій в галузь, створення нових робочих місць та розвитку сільських територій.

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк зазначив, що українські аграрії мають йти пліч-о-пліч з технічним прогресом, брати все новітнє на своє озброєння та збільшувати виробництво продукції з доданою вартістю.

У рамках «АГРО-2017» свій інвестиційний і виробничий потенціал представили всі області країни та найбільші українські та міжнародні виробники. Серед них свої можливості презентувала Вінницька область. У формуванні регіональної композиції прийняли участь наступні підприємства харчової і переробної промисловості: ПАТ «Вінницький ОЖК», ТОВ «Літинський м’ясокомбінат», ТОВ «Тульчинм’ясо»,  ПрАТ «Літинський молокозавод», ТОВ «Гайсинський молокозавод»  ТОВ «Подільський край» (макаронні вироби),  ТОВ «Маквел» (Гайсинська макаронна фабрика), ТОВ «Тредіс» (рибна продукція), Корпорація «Садвінпром», ФГ «Обрій»,  ТОВ «Технопромпродукт»,  ТОВ «Їжа богатирів», ТОВ «Люстдорф», ПрАТ «ПК «Поділля», ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика».

ФГ «Лісничанське» Бершадський р-н  представило висопродуктивних овець породи «тексель» та «допер».

          Широкий вибір техніки був представлений машинобудівниками Вінниччини.  ТзДВ  «БРАЦЛАВ» ознайомлював аграріїв України з власною продукцією  для здійснення механізованих процесів в тваринництві. ПАТ «МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД» презентував своє обладнання для переробки зерна.  Краснянське СП «АГРОМАШ», ПАТ КАЛИНІВСЬКЕ РП «АГРОМАШ», ВАТ «ХМІЛЬНИКСІЛЬМАШ» показували широкий перелік сучасної ґрунтообробної техніки.  На «АГРО-2017» презентували свою продукцію  ТОВ «ВІНМАШПОСТАЧ», ТОВ «ЛОТІРОН», ТОВ «ІТ-АГРО», ПП «Торговий дім «Містрал УА».

В виставкових заходах «Агро-2017» прийняла участь делегація Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, очолювана директором Департаменту Миколою Ткачуком. Учасники делегації ознайомилися з представленими експонатами вітчизняного та зарубіжного виробництва сільськогосподарської техніки, продуктивними породами ВРХ, овець, кіз, коней, кролів, птиці. Особливо зацікавила учасників делегації експозиція органічного виробництва, на якій були представлені експонати від продуктів харчування до будівельних матеріалів. На виставці була приділена увага розвитку народних промислів та умінь. Тут можна було побачити чоловічі та жіночі вишиванки, гончарні вироби, прикраси ручної роботи, дерев’яні та металеві вироби.

Під час ХХІХ міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017» був проведений форум «Аграрна політика - успіх через партнерство» та цілий ряд тематичних семінарів, круглих столів та інших заходів, участь у яких взяли фахівці Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, структурних підрозділів з питань АПК райдержадміністрацій та аграрних підприємств області.