Відбувся Круглий стіл «Інноваційний розвиток Вінницького регіону та смарт-спеціалізація: стан та проблеми»

Вчора, 17 листопада, відбувся Круглий стіл «Інноваційний розвиток Вінницького регіону та смарт-спеціалізація: стан та проблеми».

В онлайн-заході взяв участь начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва Микола Заїка та профільні фахівці.

Захід пройшов у рамках проєкту регіонального розвитку «Розвиток інноваційної інфраструктури та вдосконалення інноваційної політики регіонів України  на основі «розумної спеціалізації», в якому Вінницька область обрана одним із пілотних регіонів України. Основною метою проекту є вдосконалення інноваційної інфраструктури регіонів України та інноваційної політики, встановлення постійного діалогу між суб’єктами інноваційної діяльності, імплементації принципів «розумної спеціалізації» та нових інструментів реалізації регіональних інноваційних політик.

Обговорили інноваційний потенціал регіону, стратегічні документи в сфері інноваційного розвитку та смарт-спеціалізації, імплементація смарт-спеціалізації: стан та наступні кроки.